Як правило, працівники мають доступ лише до частини фінансів закладу. Наприклад, адміністратор може не мати доступу до сейфа або банківського рахунку. Щоб відобразити таку дійсність у програмі, налаштуйте права доступу до рахунків різним категоріям працівників. Щоб швидше розібратися в цій статті, рекомендуємо спочатку прочитати «Як додати категорії працівників» та «Що таке рахунок».
1. Перейдіть до розділу «Працівники».
2. Виберіть папку, до якої налаштовуєте доступ до рахунків. Усі працівники в цій папці матимуть однакові права. Якщо потрібно, щоб їхні права доступу до рахунків відрізнялися, працівників слід помістити до різних папок. Наприклад, створити окремі папки для адміністраторів та старшого адміністратора.
3. Натисніть «Редагувати».
4. Знайдіть у колонці «Права доступу» пункт «Операції з рахунками».
Для цього прокрутіть коліщатко мишки вниз.
5. Якщо не ставити галочку в цьому пункті, працівник не зможе здійснювати операції з рахунками. Зверніть увагу, що в такому разі він не зможе розрахувати клієнта та прийняти оплату.
6. Якщо потрібно, щоб працівники все-таки мали змогу здійснювати операції з рахунками, поставте галочку у цьому пункті.
7. З'явиться таблиця зі списком рахунків та можливими діями з кожним із рахунків:
- Прийом платежів. Маючи доступ до прийому платежів по рахунку, користувач зможе проводити на нього платежі від клієнтів.
- Інші операції. Користувач зможе здійснювати інші касові операції, крім платежів від клієнтів. Наприклад, оплату постачальнику.
- Переміщення. Користувач зможе переміщати гроші між двома рахунками, для яких у нього включено таке налаштування.
- Залишки. Маючи доступ до залишків, користувач зможе бачити залишки грошей за цим рахунком у касі, звітах та під час проведення платежів.
8. Поставте галочки біля потрібних працівникам налаштувань. Зайві галочки зніміть.
9. Натисніть «Зберегти».